فروشگاه جامع جزوات و کدها و برنامه های نرم افزار های مختلف مهندسی برق, مکانیک, عمران, معماری, کامپیوتر, IT, صنایع, مواد, شیمی, فیزیک, مدیریت شهری و تجارت الکترونیک
channel

اطلاعیه فروشگاه

با سلام و عرض ادب به شما کاربر گرامی امیدوارم مطالب سایت مورد توجه شما قرار گیرد و بهره کامل را ببرید. در صورت عدم رضایت مشتریان و یا هرگونه بروز مشکل با ما تماس بگیرید. هدف از راه اندازی این سایت فراهم آوردن منابع خوب به صورت یکجا برای دانشجویانی است که می خواهند در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل دهند. در صورت وجود هرگونه مشکل با ایمیل iran.ejozve@gmail.com و یا با آدرس تلگرام @manikaz با ما ارتباط حاصل فرمایید. همچنین جهت دریافت درخواست و نظرات شما با ایمیل مذکور تماس حاصل فرمایید تا فایل موردنظر شما در صورت امکان در اسرع وقت روی سایت قرار گیرد. پس از واریز مبلغ موردنظر لینک دانلود به طور خودکار فعال خواهد شد. ضمنا در صورت عمل نکردن درگاه بانکی لطفا چند دقیقه بعد امتحان کنید. (عکس صفحه اول اکثر محصولات قابل مشاهده است. ممکن است کیفیت بعضی از عکسها پایین به نظر برسد ولی فایل دانلودی از کیفیت مطلوبی برخوردار است.) لازم به ذکر است که فایل ها به فرمت پی دی اف بوده و یا فایل اسکن شده می باشند. اخبار فروشگاه را از طریق کانال تلگرام ejozve@ دنبال کنید.

ترجمه مقاله با عنوان Sample preservation for the analysis of antibiotics in water

متن کامل ترجمه مقاله ISI در elsevier در فایل word به فروش می رسد که ترجمه چکیده آن را به عنوان نمونه می توانید ملاحظه فرمایید.

تعداد کلمات مقاله انگلیسی: 2722

Sample preservation for the analysis of antibiotics in water

Abstract

This paper describes a stability study performed for 56 antibiotics belonging to 9 different groups– macrolides, tetracyclines, fluoroquinolones, quinolones, penicillins, cephalosporines, lincosamides, sulfonamides and nitroimidazole antibiotics – in purified water samples fortified with the selected com-pounds at 10 ng/ml. For this purpose, three different sample preservation modes were tested with theaim of avoiding biotic and abiotic degradation: (i) storage at −20◦C, (ii) storage at −20◦C with 0.1% of EDTA and (iii) pre-concentration in a solid phase extraction cartridge (SPE), which was afterwards stored at −20◦C. Concentrations of antibiotics in the samples preserved using the different protocols were monitored after 0, 1, 2 and 12 weeks. The results showed that, for the accurate determination of all compounds they should be analyzed right after sampling. However, if this is not possible, most of the antibiotics can be analyzed within the 1st week after sampling and preservation at −20◦C (with or without EDTA) or in a SPE cartridges at −20◦C. Nonetheless, some antibiotics found extensively in the environment, such as sulfamethoxazole, ciprofloxacin, ofloxacin, erythromycin, azithromycin and clarithromycin exhibited low stability after 1 week preservation and, therefore, they should be analyzed within this time.

محافظت از نمونه برای تجزیه و تحلیل آنتی بیوتیک ها در آب

چکیده

این مقاله، یک مطالعه پایداری انجام شده برای 56 آنتی بیوتیک متعلق به 9 گروه مختلف را (آنتی بیوتیک های ماکرولیدها، تتراسایکلین ها، فلوروکینولون ها، کینولون ها، پنی سیلین ها، سفالوسپورین ها، لینکوزامیدها، سولفونامیدها و نیترو ایمیدازول) در نمونه های آب خالص غنی شده با ترکیبات انتخاب شده در 10 نانوگرم بر میلی لیتر توصیف می­کند. برای این منظور، سه حالت مختلف محافظت از نمونه با هدف اجتناب از تخریب زنده و غیر زنده مورد آزمایش قرار گرفتند: (الف) ذخیره سازی در 20-C، (ب) ذخیره سازی در 20-C با 0.1٪ از EDTA و (III) پیش غلظت در یک کارتریج استخراج فاز جامد (SPE)، که پس از آن در 20-C ذخیره شده بود. غلظت آنتی بیوتیک ها در نمونه حفاظت شده با استفاده از پروتکل های مختلف پس از 0، 1، 2 و 12 هفته تحت نظر قرار گرفته شدند. نتایج نشان داد که، برای تعیین دقیق تمام ترکیبات، باید بلافاصله پس از نمونه برداری تجزیه و تحلیل شوند. با این حال، در صورتی که این امکان پذیر نباشد، بسیاری از آنتی بیوتیک ها می­توانند در اولین هفته بعد از نمونه برداری و محافظت در 20-C (در حضور یا در غیاب EDTA) و یا در یک کارتریج SPE در 20-C تجزیه و تحلیل شوند. با این حال، برخی از آنتی بیوتیک های عمدتا یافت شده در محیط، مانند سولفامتوکسازول، سیپروفلوکساسین، افلوکساسین، اریترومایسین، آزیترومایسین و کلاریترومایسین، پایداری کمتری را بعد از یک هفته محافظت نشان دادند و بنابراین، آنها باید در این زمان تجزیه و تحلیل شوند.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Tarjome_220539_2825.zip2.4 MB

دسته بندی محصولات
محبوبترین محصولات
پرفروش ترین محصولات
نظرسنجی
دانشجو یا فارغ التحصیل چه مقطعی هستید؟
چگونه با این فروشگاه آشنا شدید؟؟؟
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟